کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی سال 1400

نحوه استفاده از کوپن و کدهای تخفیف

اگر مشتری فروشگاه های آنلاین نیز هستید ، باید با کوپن ها و کدهای تخفیف آشنا باشید. تا به حال فکر کرده اید که چگونه از کوپن و کد تخفیف استفاده کنید؟ در تجارت الکترونیکی یا خرید آنلاین کوپن یا کد تخفیف برای مشتریان در نظر گرفته شده است. این کدها ترکیبی از اعداد هستند. مشتریان می توانند هنگام خرید تجهیزات مورد نیاز خود از این کدها استفاده کنند. هدف از ارائه این کدها جذب مشتری به فروشگاه آنلاین شماست.

اول از همه ، ارائه کد تخفیف باعث افزایش آشنایی افراد با وب سایت شما می شود. این باعث افزایش بازدید سایت شما می شود. از طرف دیگر ، کد تخفیف باعث علاقه بیشتر مردم به بازدید و خرید از وب سایت شما می شود. نگرش مردم در مورد کوپن و کدهای تخفیف متفاوت است. برخی افراد این مسئله را از نظر منفی مشاهده می کنند. اما از نظر برخی کاربران ، ارائه کد تخفیف گامی موثر در تبلیغ و معرفی وب سایت هاست.

نمونه کد تخفیف

کوپن و کد تخفیف در ایران دسته جدیدی است. اما هدف از ارائه کوپن یا کد تخفیف فریب مردم برای خرید و تبدیل آنها به مشتریان دائمی سایت است. در طی فرآیند کد تخفیف ، مشتری وقت بیشتری برای شناخت فروشگاه آنلاین و خدمات ارائه شده در آن پیدا می کند. این باعث می شود بسیاری از ویژگی ها و خدمات سایت برای همیشه در خاطر افراد باقی بماند. بنابراین ، برای خرید موارد مورد نیاز ، وب سایت مورد نظر را به عنوان اولین گزینه در نظر بگیرید.

روش های ارائه کوپن یا کد تخفیف.

به طور کلی سه روش برای ارائه کوپن و کد تخفیف وجود دارد. این سه روش عبارتند از:

درصد تخفیف: این مورد درصد مشخصی از خرید را به مشتری می دهد. به عنوان مثال ، وقتی از سایتی خرید می کنید و 10٪ کد تخفیف دارید ، 10٪ از مبلغ کل محصول کسر می شود. در این مدل ، ارائه کد تخفیف فقط کسر از قیمت واقعی محصولات است. و شما مالیات یا هزینه حمل و نقل کالا را پرداخت خواهید کرد.
ارسال رایگان: در این حالت مشتری در هنگام خرید کالا با ارائه کد تخفیف فقط قیمت کالا و مالیات را پرداخت می کند. در این صورت هزینه حمل و نقل را پرداخت نمی کنید.
تخفیف ثابت: این نوع کد تخفیف به گونه ای اعمال می شود که فروشگاه اینترنتی مبلغی را به عنوان تخفیف برای خریدهای با مبلغ مشخص در نظر می گیرد ، به عنوان مثال به ازای خرید هر 100000 تومان تخفیف 10000 تومانی در نظر گرفته می شود.

نحوه استفاده از کد تخفیف

رفتار مشتری را با کوپن یا کد تخفیف شناسایی کنید

با ارائه کد تخفیف ، تصویری از رفتار دوستانه فروشگاه نسبت به مشتری نمایش داده می شود. ساده ترین راه برای شناسایی مشتری واقعی استفاده از تخفیف واقعی و غیر واقعی برای یک محصول است. بسته به عکس العمل مشتری نسبت به تخفیف های ارائه شده ، می توانید تخفیف های آینده را بهتر برنامه ریزی کنید. کد تخفیف علاوه بر مزایای مشتریان ، مزایای بسیاری نیز برای وب مسترها و فروشگاه های آنلاین دارد.

از کوپن و کد تخفیف استفاده کنید

وقتی تصمیم به خرید در یک فروشگاه آنلاین دارید. در مرحله اول به کد تخفیف آن فروشگاه بروید. می توانید این کار را با یک جستجوی ساده انجام دهید. برای راحتی بیشتر ، فروشگاه های آنلاین کدهای تخفیف را برای مشتریان جدید ارسال می کنند. همچنین ، می توانید با جستجوی اینترنت ، درباره کد تخفیف فروشگاه اطلاعات کسب کنید. هنگام خرید یک محصول می توانید تخفیف های فروشگاه های مختلف را مقایسه کنید. سپس بسته به کیفیت ، می توانید فروشگاهی را انتخاب کنید که تخفیف بیشتری برای خرید ارائه دهد.

شرکت های معتبری که کوپن و کد تخفیف ارائه می دهند.

برخی از خدمات آنلاین کوپن یا کد تخفیف ارائه می دهند.

دیجی کالا

نام دیجی کالا تقریبا برای همه خریداران آشناست. مدت طولانی است که فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از کد تخفیف برای فروش محصولات خود استفاده می کند. در مورد دیجی کالا می توان از کد تخفیف به عنوان ضمانت کالای ارائه شده استفاده کرد.

سایت ریحون

سایت دیگری که کوپن یا کد تخفیف ارائه می دهد ، باسیل است. یکی از فروشگاه های آنلاین موفق در زمینه مواد غذایی ، ریحان است. ریحون در شهرهای تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و رشت فعالیت می کند. ریحان برای سفارش غذای خود کد تخفیف دارد. بعد از سفارش هر غذا می توانید با ارائه کد تخفیف از تخفیف مربوط به قیمت هر غذا استفاده کنید.

بسیاری از هتل ها یا آژانس های مسافرتی و خدمات آنلاین نیز کد تخفیف برای مشتریان خود دارند. مشتریان می توانند با رزرو بلیط یا اتاق هتل از تخفیف استفاده کنند.

فروشگاه اینترنتی اسنپ فود

شرکت دیگری کد تخفیف را برای اسنپ فود خود ارائه می دهد. این شرکت به فروش آنلاین میوه می پردازد. هنگام خرید از فروشگاه اسنپ فود Zodfrut علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر و زمان ، می توانید با ارائه کد تخفیف از تخفیف های متناسب با میزان خرید خود نیز بهره مند شوید.

اسنپ

یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات که از کوپن یا کد تخفیف برای تبلیغات خود استفاده می کند ، اسنپ است. در ازای ارائه برنامه به تعداد مشخصی از افراد و سپس نصب این نرم افزار برای آنها ، SNAP هزینه سفر شما را با SNAP تخفیف می دهد. البته روش های دیگری نیز برای ارائه کدهای تخفیف SNAP وجود دارد. با ورود به صفحه آن یا حتی جستجوی اینترنت می توانید از تخفیفات این برنامه مطلع شوید.