معرفی محصولات صوتی و تصویری

یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسایل زندگی تجهیزات صوتی و تصویری است. به همین دلیل ، بسیاری از شرکتهای معتبر هر ساله برای تولید تجهیزات صوتی و تصویری با یکدیگر رقابت می کنند. پیشرفت های فنی در زمینه تجهیزات صوتی و تصویری شگفت انگیز است. نمایشگاه های معتبری سالانه برای نمایش محصولات صوتی و تصویری جهان برگزار می شود. یکی از مهمترین این نمایشگاه ها نمایشگاه CES است. در این نمایشگاه ها ، مارک های مختلفی از کره جنوبی ، ژاپن ، چین و سایر کشورها محصولات خود را برای ارائه عمومی محصولات صوتی و تصویری مانند تلویزیون ها و سیستم های صوتی ارائه می دهند.

محصولات صوتی و تصویری

با وجود طرفداران بسیار در سراسر جهان ، مهمترین محصول صوتی و تصویری که پیشرفت چشمگیری داشته است ، تلویزیون است. این تلویزیون اولین بار در قرن بیستم توسط مخترع اسکاتلندی به نام لوگی برد توسعه یافت. اولین تلویزیون الکترونیکی در سال 1938 توسط شرکت آمریکایی EMI ساخته شد. اولین تلویزیون سیاه و سفید در سال 1956 معرفی شد. در شمسی در سال 1333 ، تلویزیون رنگی جای خود را در خانه پیدا کرد. طی دو دهه گذشته ، تلویزیون های تخت ، قدیمی و انواع مختلف تلویزیون های LED به بازار عرضه شده اند.

امروزه تلویزیون در خانه ابزاری فراموش نشدنی است. اطلاعات مختلف از طریق رسانه های جمعی ، انواع مستندها ، فیلم ها ، سریال ها و انواع مختلف مسابقه ها و برنامه های مهیج به تلویزیون و برنامه های آن اجازه داده است تا زمان زیادی را در زندگی مردم بگذرانند. .. به دلیل علاقه زیاد کاربر به استفاده از تلویزیون ، طراحان و شرکت ها در حال به روز رسانی و اصلاح سیستم های استفاده شده در این محصول صوتی و تصویری هستند. تغییرات صفحه مهمترین تغییراتی است که در چند دهه اخیر در تلویزیون ایجاد شده است. برخی از تغییرات آنقدر عجیب است که سال ها پیش هیچ کس تصور نمی کرد که این فناوری ها روزی به راحتی در خانه استفاده شوند. سامسونگ ، سونی ، پاناسونیک و ال جی معروف ترین مارک های تلویزیونی در بین کاربران هستند.

معرفی تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ

از سال 2017 ، سامسونگ تصمیم گرفته است از فناوری QLED به عنوان رقیب محصولات OLED خود در مهمترین دستگاه صوتی و تصویری خود ، تلویزیون استفاده کند. تلویزیون های سری Q80 و Q90 در سال 2019 در دسترس خواهند بود. به فناوری Ultra Views Angle مجهز شده است. این فناوری توزیع نور یکنواختی را در تمام قسمتهای تلویزیون فراهم می کند. بعلاوه ، این مدلها از فناوری کم نور محلی آرایه ای کامل استفاده می کنند. این فناوری به تلویزیون اجازه می دهد تا نور را متناسب با صحنه تنظیم کند. همچنین عملکردی برای خاموش کردن صفحه وجود دارد.

تلویزیون Q9FN توسط سامسونگ در سال 2018 راه اندازی شد. فناوری به کار رفته در این مدل نیز QLED است. این تلویزیون بسیار هوشمند است. از فناوری آرایه کامل ، روشنایی بی نهایت و کیفیت تصویر 4k برخوردار است.

بهترین CQTV سامسونگ در سال 2020 با نام Q60T معرفی شد. وضوح تلویزیون 4K است. سیستم پردازنده آن Quantum Processor Lite است. این یک عملکرد کوانتومی HRD است. قابلیت اتصال به اینترنت را دارد. سیستم عامل این تلویزیون تایزن است. دارای ویژگی هایی مانند Google Assistant ، ixby و Alexa ، خروجی صدای نوری ، گیرنده های DV-S2 ، DV-S ، DV-C ، DV-T2 است.

معرفی جدیدترین فناوری موجود در LGTV

تلویزیون ال جی

ال جی از مدت ها قبل یک برند مشهور بوده و در بین خریداران محصولات صوتی و تصویری نام شناخته شده ای است. فناوری های به کار رفته در محصولات صوتی و تصویری ال جی در سال 2019 عبارتند از: پنل IPS. این صفحه زاویه دید گسترده ای ایجاد می کند. در تهیه تصاویر با کیفیت بالا نقش موثری دارد. نوری که برای تصویر پس زمینه LGTV استفاده می شود ، یک LED آرایه ای کامل است. فناوری مورد استفاده برای رنگ تلویزیون LG صحت رنگ است. با استفاده از این فناوری ، کیفیت تصویر بالاتر از حد واقعی است. ال جی از تلویزیون LG Cinema HDR در تلویزیون های خود استفاده می کند ، بنابراین بینندگان در هر شرایطی می توانند جزئیات تصویر را به خوبی مشاهده کنند.

صوتی و تصویری

دکمه بازگشت به بالا